Дитячий сад №87

7879 переглядів

(0512) 42-33-32

Місто Миколаїв
Адреса вул. Привільна 57
Телефон (0512) 42-33-32
Директор Кріт Людмила Іванівна
Рейтинг 3.25 згідно 85 7 оцінкам
Відгуків 7
Вихователі / Вчителя 3.88
Стан кімнат / класів 3.94
Керівництво 2.65
Харчування 3.35
Відсутність корупції 2.41
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий сад №87
Миколаїв вул. Привільна 57
(0512) 42-33-32

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


«Вишенька» сьогодні —- це сучасний дошкільний заклад , в якому здійснюються навчання та виховання дітей з раннього віку до школи.
В своєму мікрорайоні , Ракетне Урочище, ДНЗ №87, має заслужений авторитет. Батьки прагнуть , щоб їхні діти відвідували саме цей садок, а самі маленькі господарі «Вишеньки» залюбки приходять сюди щодня. Адже стільки приємних несподіванок та дуже цікавих справ чекає на них тут. Коли до цього додати . що сусіди дитсадка є амбулаторія сімейного типу, дитяча бібліотека, що біля нас зручна транспортна розв’язка, то кращого місця для виховання та лікування малюків не варто шукати .
А батьки і не шукають – вже 43 роки приводять до нас дітей віком з 2-х до 6 років.
В дошкільному навчальному закладі комбінованого типу №87 функціонують 9 груп: 3 загальні, 2 з вадами мови, 4 санаторні.
Діти отримають смачне та якісне харчування , кваліфікований медичний огляд: профілактичне щеплення, фізіотерапевтичні процедури, невідкладну медичну допомогу. Садок працює за базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі»., яка передбачає гармонійний та різнобічний розвиток дошкільника, формування його особистості, створення в умовах дошкільного навчального закладу розвивального життєвого простору. В практику роботи впроваджуються новітні методики, програми, сучасні технології. Колектив дошкільного закладу працює над темою «Формування основ соціально-морального розвитку дошкільника через сфери життєдіяльності в умовах дошкільного навчального закладу». Досвідченні вихователі —- педагоги ДНЗ №87 відчиняють малюкові «двері» в суспільне життя, допомагають йому зробити перший крок від батьківського порогу в незнайомий світ.
Оточуючи дитину піклуванням і любов’ю, закладаючи навичок, ми формуємо у юної особистості почуття впевненості в своїх майбутніх успіхах, бажання піклуватися про своє здоров’я- забезпечуємо достатній рівень психофізичного розвитку і адаптації дитини до шкільного навчання- розвиваємо творчу особистість - вчимо жити серед людей, діяти з позиції суспільної активності, любити рідну Вітчизну. Діти знайомляться з історією рідного краю, традиціями свого народу.
В садку працюють справжні професіонали, які володіють чарівним ключиком до кожного дитячого сердечка. Діти не уявляють свого життя без ранкової гімнастики, фізичних вправ, цікавих спортивних ігор, естафет, спартакіад. Театралізованою діяльністю займаються всі вихованці «Вишеньки». Педагоги розробляють та виготовляють цікаві театральні костюми, декорації до вистав та свят, самі створюють цікаві сценарії.
Загрузка информера курс валют...