Дитячий сад №78

4368 переглядів

(0512) 40-36-81

Місто Миколаїв
Адреса вул. Жовтневий 1
Телефон (0512) 40-36-81
Директор Шустікова Олена Іванівна
Рейтинг 4.00 згідно 25 1 оцінкам
Відгуків 1
Вихователі / Вчителя 4.40
Стан кімнат / класів 4.20
Керівництво 4.00
Харчування 4.20
Відсутність корупції 3.20
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий сад №78
Миколаїв вул. Жовтневий 1
(0512) 40-36-81

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Раді вітати Ваших діточок в стінах нашої «Росинки»!
Впродовж багатьох років відчиняються назустріч малюкам двері нашого дошкільного навчального закладу.
Завітайте сюди і ви потрапите в справжній казковий садочок.
Де кожного дня чекають вихованців досвідчені і професійні педагоги (в закладі є три групи компенсуючого типу), різноманітні розвивальні ігри, посібники та матеріали. Зусиллями всіх працівників закладу створюється спокійна й довірлива обстановка, яка дозволяє швидко й безболісно адаптуватися дитині в колективі.
За нашим глибоким переконанням, кожна дитина неповторна й унікальна. Відтак, ми створюємо умови для її розвитку і у наших малюків розкриваються здібності, закладені від природи.
Ми розуміємо, що у розвитку дитини важливі не академічні знання, а пошук можливостей, за яких вона буде успішною. Отже, протягом кількох років педагоги закладу будують освітньо – розвивальний процес за технологією психолого – педагогічного проектування. Адже, важливо не навчити дитину, а допомогти їй у розкритті і реалізації своїх здібностей. Достатньо зацікавити її, і тоді вона творитиме себе.
Ми дбаємо про збереженням і зміцненням фізичного, психологічного та соціального здоров’я дітей, постійно працюємо над розвитком фізичних показників.
В закладі працює досвідчений психолог, який успішно використовує у практиці методику «пісочної терапії», яка допомагає дітям подолати різноманітні проблеми психологічного характеру.
«Дитина —- це ніжна квітка, на якій тремтить краплинка роси» В.О.Сухомлинський
Загрузка информера курс валют...