Дитячий сад №68

5759 переглядів

(0512) 24-71-23

Місто Миколаїв
Адреса вул. Урицького 4
Телефон (0512) 24-71-23
Директор Холод Ірина Анатоліївна
Рейтинг 2.87 згідно 45 5 оцінкам
Відгуків 5
Вихователі / Вчителя 3.22
Стан кімнат / класів 3.00
Керівництво 2.56
Харчування 2.44
Відсутність корупції 3.11
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий сад №68
Миколаїв вул. Урицького 4
(0512) 24-71-23

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


У дитячому садочку функціонують такі групи:
Раннього віку (ясла)
Молодшого дошкільного віку
Старшого дошкільного віку
Групи компенсуючого типу:
Логопедичні (для дітей з порушенням мови)
ЗПР ( для дітей з затримкою психічного розвитку)
У дошкільному навчальному закладі створено всі умови для всебічного розвитку дітей та творчого пошуку педагогів. Педагогічний колектив ДНЗ № 68 – це: —- Кваліфіковані вихователі —- Практичний психолог —- Вчителі-логопеди —- Дефектолог —- Музичний керівник —- Інструктор з фізичного виховання —- Хореограф —- Педагог з англійської мови.
Діти знаходяться під постійним наглядом та опікою медичних працівників —- педіатра й медичної сестри. У дитячому садочку добре обладнані спортивний та музичний зали. У групі з затишними спальнями та добре облаштованими ігровими кімнатами функціонують спортивні комплекси. В холі міститься «Живий куточок», мешканцями якого є шиншила, кролик, черепахи, хом’ячки, птахи тощо. Діти дуже відповідально піклуються про своїх маленьких друзів.
Наші вихованці постійно відвідують різноманітні екскурсії та виставки, беруть активну учать у святкових заходах та міських конкурсах, де посідають призові місця.
На території закладу розташовані затишні ігрові, спортивні майданчики та майданчик з безпеки дорожнього руху. Усіх наших вихованців з батьками радо вітає «Алея казок» зі своїми казковими героями.
Педагогічний колектив докладає багато зусиль для навчання й виховання дітей, їх фізичного, психічного та естетичного розвитку. Значну увагу приділяємо громадянському та патріотичному вихованню. Бо все починається з любові до матері та рідної землі. Завдання нашого педагогічного колективу —- виховати компетентну дитину в умовах сьогодення для майбутнього життя.
Загрузка информера курс валют...