Дитячий сад №59

4636 переглядів

Місто Миколаїв
Адреса вул. Бузника 12 а
Директор Алябова Тетяна Миколаївна
Рейтинг 4.60 згідно 25 0 оцінкам
Відгуків немає, написати першим
Вихователі / Вчителя 5.00
Стан кімнат / класів 4.60
Керівництво 4.60
Харчування 4.20
Відсутність корупції 4.60
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий сад №59
Миколаїв вул. Бузника 12 а

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Дошкільний навчальний заклад працює в режимі 12-ти годинного перебування дітей від 3 до 6 років.
У дошкільному навчальному закладі функціонує 8 груп, а саме: 1 група – для дітей третього року життя- 2 групи – для дітей четвертого року життя- 2 групи – для дітей п’ятого року життя- 1 група – для дітей шостого року життя та 2 групи – для дітей з вадами мовлення (п’ятого, шостого року життя)
Дитячий садочок «Перлинка» —- це живий організм, який дихає, відчуває, радіє, засмучується. Це добра краплинка —- символ нашої роботи. Ми прагнемо проникнути в кожне дитяче серце, поселити в ньому радість, любов, доброту.
Якщо Ви хочете, щоб Ваш малюк почував себе комфортно, розвивався відповідно до своїх можливостей та здібностей —- приходьте до нашого дитячого садка!
Ваш малюк залучиться до загальнолюдських цінностей —- саме на цьому базується зміст педагогічного процесу.
Мета роботи нашого садочка: усебічне формування особистості дитини з урахуванням його особливостей фізичного, психологічного розвитку, індивідуальних можливостей та здібностей, підготовка до навчання в школі.
Завдання над якими працює нашого садочок: охорона життя та зміцнення здоров’-я дітей- створення максимальних умов, що забезпечують інтелектуальний та фізичний розвиток дітей- здійснення необхідної корекції відхилень в розвитку дитини.
Наші вихователі потурбуються про те, щоб Ваша дитина стала самостійною, товариською, активною, допитливою, навчилася мислити, розвинула свої творчі здібності, залучилася до світу мистецтва, навчилася створювати свої художні творіння. Наші фахівці здійснюють підготовку дітей до школи у відповідності з вимогами Базового компоненту дошкільної освіти в Україні.
Музичний керівник розкриє таланти Вашого малюка і він стане справжнім маленьким артистом.
Інструктор з фізичного виховання допоможе стати Вашому малюкові сильним, спритним, гнучким, сміливим.
Вчителі-логопеди ведуть цілеспрямовану роботу по виправленню мовних порушень. Займаючись з вчителями-логопедами, Ваш малюк навчиться правильно та красиво говорити.
Батьки мають можливість в будь-який час отримати консультації вчителів-логопедів та педагога-психолога.
Предметно-розвивальне середовище: фізкультурний зал, музичний зал, методичний кабінет, логопедичний кабінет, кабінет психолога, медичний кабінет.
Загрузка информера курс валют...