Школа-сад №2 Зоря

5525 переглядів

Місто Миколаїв
Адреса вул. Південна 51 корп. А
Директор Кашинська Галина Віталіївна
Рейтинг 3.96 згідно 25 0 оцінкам
Відгуків немає, написати першим
Вихователі / Вчителя 4.40
Стан кімнат / класів 4.00
Керівництво 3.60
Харчування 4.40
Відсутність корупції 3.40
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Школа-сад №2 Зоря
Миколаїв вул. Південна 51 корп. А

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Розташований дитячий садок в центрі міста, тому дістатися сюди зручно будь яким видом міського транспорту.
У складі закладу функціонують 14 груп, в яких виховуються 264 дитини:
• 3 групи дітей раннього віку
• 3 групи дошкільного віку
• 2 групи логопедичні
• 2 групи з ЗПР
• 4 групи для дітей з порушеннями нервової системи та психіки
Це єдиний дошкільний заклад в області, який має групи дітей з загальним розвитком, тяжкими вадами мови та іншими проблемами психічного та інтелектуального розвитку.
Дитячий садок було відкрито в лютому 1978 року. Він розрахований на 320 дитячих місць, має 14 групових приміщень, в яких є окремі гральні та спальні кімнати. В дитячому садку є добре обладнані спортивний і музичні зали, кабінет психолога і медичний кабінет. За період існування цієї дитячої установи було випущено 7350 дітей, а також надано професійну допомогу близько 700 дітям, які мають тяжкі мовні порушення та інші патології.
Для дітей в групах загального типу створено всі умови для всебічного розвитку та формування особистості дитини. Малюки отримують якісну підготовку для подальшого навчання в загальноосвітніх школах.
Основним завданням роботи садка є збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дитини, розвиток її творчих здібностей, реалізація потенційних можливостей особистостей.
З дітьми, які мають проблеми розвитку (мовні, психічні, інтелектуальні) в системі, за спеціальними програмами проводиться корекційно-компенсаторна робота, що спрямована на виявлення та подолання їх недоліків. Кожна дитина всебічно обстежується, після чого складається індивідуальна учбова програма з урахуванням розвитку дитини. При цьому враховується емоційний та психічний стан дитини.
З дошкільнятами працюють педагоги з високим освітнім рівнем. З 32 фахівців – 24 педагоги мають вищу освіту, в тому числі, 14 – вищої категорії, 3 – першої. Всі інші мають середню педагогічну освіту.
33 роки колективом успішно керує Тимофєєва Олександра Олексіївна, відмінник освіти України. Високий рівень індивідуальної, корекційної і компенсаторної допомоги надають вчителі-логопеди, вчителі-дефектологи, психолог, педіатр, психіатр. В результаті їх кропіткої роботи, діти з вадами розвитку мають можливість навчатися в загальноосвітніх школах. Разом з цим батькам надається кваліфікована консультація про подальше навчання та виховання хворих дітей у спеціалізованих навчальних закладах та їх соціальна адаптація.
Якщо у Вас є проблеми з дитиною, розраховуйте на нашу допомогу!
Загрузка информера курс валют...