Дитячий сад №140

6944 переглядів

Місто Миколаїв
Адреса вул. Глінки 7
Директор Малишева Наталя Іванівна
Рейтинг 3.99 згідно 85 2 оцінкам
Відгуків 2
Вихователі / Вчителя 4.24
Стан кімнат / класів 4.47
Керівництво 4.12
Харчування 3.65
Відсутність корупції 3.47
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий сад №140
Миколаїв вул. Глінки 7

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Діяльність дошкільного навчального закладу компенсуючого типу відновлено
з 2008 року. В дитячому садку функціонують спеціальні корекційні групи, група для дітей з вадами мови та групи для дітей загального розвитку.
Освітньо – виховний процес в дошкільному закладі здійснюється за Базовою програмою розвитку дітей «Я у Світі».
Творчий, професійний колектив вихователів спрямовує свою роботу на особистісне зростання, моральне становлення, фізичний розвиток малюків. З метою ефективної підготовки дітей до навчання в школі в навчально-виховному процесі використовуються сучасні розвиваючі технології.
Зокрема впровадження в роботу з дітьми системи розвиваючих ігор Б.П.Нікітіна сприяє розвитку дитячого потенціалу, формуванню різнобічної компетентності, пізнавальної активності.

Організація музичних занять в дошкільному закладі збагачується впровадженням системи К.Орфа. Дошкільнята ознайомлюються із різновидами музичних звуків та методикою їх відтворення . Це сприяє розвитку їх гнучкого креативного мислення, вільної думки, фантазії, творчої діяльності.

Колектив вихователів та батьків роблять все, щоб створити належні сучасні умови, для виховання і розвитку дітей в дошкільному закладі.
Загрузка информера курс валют...