Дитячий сад №133

6299 переглядів

(0512) 25-51-48

Місто Миколаїв
Адреса вул. Металургів 30
Телефон (0512) 25-51-48
Директор Целіна Вікторія Анатоліївна
Рейтинг 3.04 згідно 95 10 оцінкам
Відгуків 10
Вихователі / Вчителя 3.63
Стан кімнат / класів 3.58
Керівництво 2.74
Харчування 2.89
Відсутність корупції 2.37
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий сад №133
Миколаїв вул. Металургів 30
(0512) 25-51-48

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


В самому серці Корабельного району м. Миколаєва, неподалік від річки Південний Буг, розкинувся чарівний куточок для малят – дошкільний навчальний заклад № 133.
В дошкільному закладі працює молода, міцна, надійна і творча команда, яка впроваджує в практику своєї роботи новітні педагогічні технології та сприяє розвитку творчої особистості дошкільників.
Не дивлячись на свій молодий вік, поряд з дітьми завзяті, талановиті, люблячі свою справу люди: вихователь-методист, старша медична сестра, практичний психолог, вчитель-логопед, музичний керівник, інструктор з фізкультури. До послуг батьків та дітей професійна допомога викладача англійської мови та хореографії. Жоден ювелір не може порівнятися з ними, коли вони торкаються душі дитини, створюючи сотні відтінків, настроїв, емоцій, станів.
Модернізація дошкільної освіти націлює педагогічний колектив на ефективне впровадження Базової програми розвитку дитини дошкільного віку, взаємодії педагогів з дітьми та батьками.
Тому, дошкільний заклад вже декілька років поспіль працює за проблемною темою: «Формування життєвої компетентності дошкільника відповідно до Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».
Щороку в садочку отримують дошкільну освіту 249 дітей. Наш заклад має медичний кабінет, фізкультурну залу, спортивний майданчик, футбольне поле, квітучі майданчики з різноманітним обладнанням- а родзинкою дошкільного закладу є чарівна музична зала, яка являється центром розвитку творчих здібностей і талантів дітей, педагогів та батьків.
Гостинно запрошуємо малят віком від 1,5 до 3-х років у три групи раннього віку- дітей віком від 3-х до 6 років – у сім груп загального розвитку та дві логопедичні групи.
Мова виховання та навчання – українська.
Кредо дошкільного закладу – позитивна взаємодія між батьками та колективом, яка неможлива без довірливого сумісного створення емоційного, предметно-розвивального середовища для вихованців території дитинства, обладнану з любов’ю, розумінням віку, душі та прагнень кожного малюка.
Тож, недарма «Золота рибка» —- символ здійснення дитячих бажань
Ми наш садочок любо називаємо,
Незвичайна «Рибка золота»
Щодня сюди ми ради поспішаємо,
Щоб сміх дитячий в небеса злітав…
Загрузка информера курс валют...