Дитячий сад №132

5284 переглядів

(0512) 63-57-25

Місто Миколаїв
Адреса просп. Корабелів, 20
Телефон (0512) 63-57-25
Директор Жир Наталія Василівна
Рейтинг 2.81 згідно 70 0 оцінкам
Відгуків немає, написати першим
Вихователі / Вчителя 3.43
Стан кімнат / класів 3.14
Керівництво 2.86
Харчування 2.79
Відсутність корупції 1.86
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий сад №132
Миколаїв просп. Корабелів, 20
(0512) 63-57-25

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


В одному із затишних кварталів міста серед високих зелених тополь розмістився дитячий садок «Казка» —- острів дитинства дзвінкого сміху, затишку і тепла. Ось уже 30 років зустрічає і проводжає він своїх вихованців – дітей від раннього до старшого віку.В нашому гостинному дитячому садку діти почувають себе затишно і комфортно, тому що педагогічний колектив однодумців зумів створити другу домівку для малят, куди вони приходять із задоволенням, бо тут їх ждуть просторі ігрові кімнати, затишні спальні, чарівний музичний зал.

Головним завданням педагогічного колективу є: розвиток творчої особистості майбутніх громадян, патріотів своєї країни. Колектив педагогів знаходиться в постійному творчому пошуку нових форм виховання та навчання дошкільників, які орієнтовані на нову якісну освіту. Дитячий садок є експериментальним і працює за системою інтегрованого навчання та виховання (автор: професор, доктор наук у галузі освіти Якименко С.І.).Саме інтегрована освіта здатна сформувати у сучасного дошкільника дитячий світогляд, як систему поглядів на довкілля та власне «Я», сприяти становленню дитини як активного суб’єкта життєдіяльності, носія різноманітних форм активності та видів діяльності, компетентної ососбистості, утворенню в його свідомості цілісної картини світу

Дитина у садочку є головним учасником навчально-виховного процесу. Починаючи з раннього віку ми розвиваємо пізнавальну активність дітей, використовуючи в роботі різні методи розвитку творчої уяви, формуєму творчі здібності дітей та їх задатки, для того щоб дитина могла набувати і застосовувати знання, вміння невимушено, у повсякденному житті та засвоювати при цьому основні закони буття, при цьому порівнюючи, упорядковуючи та з’ясовуючи причини і наслідки різних явищ.

У нас виховують всезнайок, дітей навчають не тільки читати та рахувати, а й розкажуть чому світить Сонце, познайомлять з дитячою астрономією, введуть у світ казок та поезії. Особлива увага приділяється вихованню бережного відношення до природи. На території дошкільного закладу багато квітників, є куточки лісу, саду, де діти з задоволенням працюють. З любові до природи, до всього живого у дітей розвивається потреба пізнання, формується уміння аналізувати, порівнювати предмети, об’єкти довкілля, цілісно сприймати світ. Діти в «Казці» люблять і бережуть природу, а це значить, що колектив закладу працює з віддачею, досягає поставлених цілей та значних результатів в роботі, живе в гармонії з природою, дітьми.
Дошкільний заклад зосереджує велику увагу на активному залучені родини до навчально-виховного процесу. Від гармонізації взаємин педагогів та батьків, від вироблення єдиної стратегії виховання та навчання малюка, залежить, якою бути Людині в майбутньому.

Кожного ранку поспішають в свою домівку 250 дошкільнят. Тут їх зустрічають розумні,добрі дорослі, створюють умови для того, щоб діти кожного дня потрапляли в чарівну країну Дитинства, в коло добрих і вірних друзів.
Загрузка информера курс валют...