Дитячий сад №131

6240 переглядів

(0512) 60-20-59

Місто Миколаїв
Адреса вул. Зої Космодем'янської 12 а
Телефон (0512) 60-20-59
Директор Градецька Ганна Вікторівна
Рейтинг 3.34 згідно 50 0 оцінкам
Відгуків немає, написати першим
Вихователі / Вчителя 3.30
Стан кімнат / класів 3.70
Керівництво 3.50
Харчування 2.90
Відсутність корупції 3.30
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий сад №131
Миколаїв вул. Зої Космодем'янської 12 а
(0512) 60-20-59

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Дошкільний навчальний заклад №131, розташований в мальовничому та затишному куточку м. Миколаїв —- Широкій Балці. Упродовж десяти років його очолює
Градецька Ганна Вікторівна.
У закладі функціонує 10 груп. З них 2 групи раннього віку, 2 —- для дітей з вадами мови та 6 груп загального розвитку.
Великі світлі групові кімнати, естетичність оформлення та змістовність розвивального середовища, любов та турбота працівників дошкільного закладу допомагають малюкам комфортно почувати себе в його стінах і поправу називати садочок другим домом.
Освітньо-виховна робота у нашому закладі здійснюється за Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «-Я у Світі»-.
Колектив закладу реалізує завдання програми шляхом впровадження технології психолого-педагогічного проектування, спрямовує зусилля на формування фізично і психічно здорової, духовно багатої, естетично розвиненої особистості- допомагає дітям вирости справжніми людьми, проявити свою індивідуальність, підтримує таланти та створює умови для повноцінного розвитку кожного вихованця.

У закладі функціонують гуртки «Паперових справ майстри», «Веселі нотки», «Юні друзі природи», театральна студія, спортивні секції.
Колектив дошкільного закладу працює у тісній взаємодії з батьками. Для них проводяться Дні відкритих дверей, різноманітні свята, розваги, благодійні ярмарки, показові заняття.
Ласкаво просимо до нашого дошкільного навчального закладу!
Загрузка информера курс валют...