Дитячий сад №130

6590 переглядів

(0512) 60-10-30

Місто Миколаїв
Адреса вул. Знам'янська 5 а
Телефон (0512) 60-10-30
Директор Сорокіна Тамара Михайлівна
Рейтинг 4.13 згідно 40 5 оцінкам
Відгуків 5
Вихователі / Вчителя 4.50
Стан кімнат / класів 4.25
Керівництво 4.38
Харчування 4.13
Відсутність корупції 3.38
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий сад №130
Миколаїв вул. Знам'янська 5 а
(0512) 60-10-30

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Дошкільний заклад № 130 розташований у чудовому мікрорайоні – Кульбакіно, Корабельного району м. Миколаєва, який був відкритий у 1977 році, має 9 груп – комбінованого типу. Цей заклад очолює завідувач Зазелентінова Людмила Володимирівна – досвідчений, талановитий педагог. Тут працюють творчі, ініціативні, працьовиті люди, які турботливо ставляться до здоров’-я дітей, їх гармонійного розвитку, що є запорукою подальших успіхів у навчанні та праці. Вихователь-методист Ципляк Жанна Анатоліївна спрямовує методичну роботу на підвищення професійного рівня та фахової майстерності педагогів, що сприяє фізичному та психічному розвитку дошкільнят. Педагогічний склад – 20 педагогів, 9 з вищою освітою, 7 середньо-спеціальною, 2 навчаються в МДУ ім. В.Сухомлинського. З них 2 вихователя – «вищої категорії»- вихователь-методист – «І категорії»- 2 мають педагогічне звання «вихователь-методист», а останні «спеціалісти», практичний психолог —- « спеціаліст І категорії».
Наш садочок був учасником Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу «Школи сприяння здоров’-ю за впровадження інноваційних технологій, щодо формування культури здоров’-я і позитивної мотивації на здоровий спосіб життя учасників навчального процесу у 2003 році,.
З 1998 року є експериментальним майданчиком з питання «Формування особистості та громадянськості дитини дошкільного віку на основі інтегрованих знань про людину і навколишній світ засобами гри», наш заклад працює за авторською інтегрованою технологією «Віконечко в світ» Якименко С.І. —- професора МДУ ім. В. Сухомлинського .
Вихованці люблять свій радісний, добрий, світлий дитячий садок. Майже кожен ранок поспішають до нього з радістю. Для успішної соціалізації малюків створено виховне розвивальне середовище, в якому вони активно діють, пізнають світ, спілкуються з дорослими і однолітками.
Актуальну проблему формування здорового способу життя дитини, дошкільний заклад вирішує системою фізкультурно-оздоровчих заходів: ранкова гімнастика, регулярні заняття з фізичної культури, спортивні, рухливі ігри, змагання, дитячий туризм, секційно-гурткова робота, що сприяє створенню доброго настрою, життєрадісності, бадьорості.
Запорукою збереження життя та здоров’-я дітей стає – життя в гармонії з природою. Цьому ми навчаємо слухаючи спів птахів у полосі лісу, фруктовому садку, працюючи на городі та квітнику, надаючи дітям екологічних та валеологічних знань.
Велику увагу приділяють педагоги формуванню гідності – поваги до себе, усвідомленню своїх прав, що сприяє виханню доброти, чуйності, людяності, вмінню бути незалежним, проявляти стриманість і наполегливість. Любов до свого дошкільного закладу притаманна для всіх його працівників та вихованців.
Загрузка информера курс валют...