Дитячий сад №115

6037 переглядів

(0512) 35-05-37

Місто Миколаїв
Адреса вул. Нікольська, 19
Телефон (0512) 35-05-37
Директор Фомічова Валентина Василівна
Рейтинг 3.45 згідно 55 1 оцінкам
Відгуків 1
Вихователі / Вчителя 3.82
Стан кімнат / класів 3.73
Керівництво 3.55
Харчування 3.18
Відсутність корупції 3.00
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий сад №115
Миколаїв вул. Нікольська, 19
(0512) 35-05-37

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


В самому центрі міста по вулиці Нікольській, 19 розташований дошкільний навчальний заклад № 115 «Золоті зернятка». Заклад комбінованого типу гостинно відкрив свої двері в 1975 році і налічує 8 вікових груп: 1 група для малят раннього віку, 2 групи – садових, 3 групи – санаторного типу, 2 групи – компенсуючого типу для дітей з вадами мови.
Кожного дня стежинами дитинства йдуть неперевершені садівниці мудрості, краси, радості – наші вихователі, що ніжно плекають кожну квіточку, кожен паросток дитячої душі. В закладі працює 21 педагог: практичний психолог, вчителі-логопеди, інструктор з фізичного виховання, музичні керівники, вихователі всіх категорій- 14 мають вищу педагогічну освіту, 6 – середньо спеціальну.
Вихователі з радістю чекають на маленьких «чомусиків», яких налічується в закладі 167. Для малят в закладі створені сприятливі умови для всебічного, гармонійного розвитку, активізації природних потенційних можливостей і розвитку творчих здібностей та обдарувань: світлі та просторі групові кімнати, окремі спальні, роздягальні, кабінет практичного психолога і логопеда, естетичний музичний і спортивний зали. На території закладу розміщений фізкультурний майданчик і обладнано спеціальне місце з вивчення правил дорожнього руху. Завдяки тісній співпраці і копітким зусиллям адміністрації, медпрацівників та обслуговуючого персоналу кожна вікова група стала по-справжньому затишною домівкою для вихованців, має своє неповторне обличчя.
За 35 років плідної діяльності у дошкільному навчальному закладі створено свій стиль, традиції.
Одне з головних завдань педагогів закладу —- створення умов для всебічного розвитку дитини, збереженню та зміцненню здоров’я, вихованню особистості, що активно опановує світ навколо себе.
Саме тому колектив дошкільного навчального закладу значну увагу приділяє постійному вдосконаленню розвивального предметно-ігрового середовища. Наші вихователі дбають про те, щоб через предметно-ігрове середовище максимально розгорнути творчу активність дошкільнят, надати їм право власного вибору, збільшити міру їх свободи. Вони прагнуть так організувати життя в групі, щоб діти могли гнучко, варіативно використовувати простір, почуватися володарями ігор та іграшок, займатися улюбленими справами на власний розсуд. Оснащення осередків змінюється, трансформується відповідно до нових ідей, задумів. Участь у пошуково-дослідницькій діяльності сприяє формуванню реалістичних уявлень про причинно-наслідкові зв’язки у природі, малята вчаться порівнювати, аналізувати, робити висновки.
У дошкільному закладі ведеться систематична робота по громадянському вихованню. В групових кімнатах створені етнографічні осередки, де діти мають змогу пізнати історію рідного краю. Оформлена українська світлиця, експонати якої переносять сучасну дитину в далеке минуле, знайомлять з побутом народу, до якого вона належить. В стінах дитячого садка живе історія й сьогодення, в ньому є все – від старовинної прядки до сучасної відеоапаратури і комп’ютера, щоб діти були всебічно розвиненими.
Колектив нашого дошкільного закладу має багато досягнень, але найголовніше з них – усмішки наших вихованців, адже ми прикладаємо всі зусилля для того, щоб зробити дошкільне дитинство не лише змістовним, але й радісним, а дитячі серця – наповнити добротою.
Загрузка информера курс валют...