Дитячий сад №103

5630 переглядів

(0512) 63-06-52

Місто Миколаїв
Адреса вул. Артема 43
Телефон (0512) 63-06-52
Директор Коптенко Тетяна Миколаївна
Рейтинг 3.42 згідно 65 9 оцінкам
Відгуків 9
Вихователі / Вчителя 3.54
Стан кімнат / класів 3.62
Керівництво 3.15
Харчування 3.08
Відсутність корупції 3.69
× Дякуємо! Ваша думка врахована
Дитячий сад №103
Миколаїв вул. Артема 43
(0512) 63-06-52

На жаль у нас немає фотографій. Але ви можете це змінити :)


Яскраві квіти, щебетання пташок, веселий дзвінкий дитячий сміх —- це мальовничий, чарівний куточок в Корабельному районі, дивовижної країні дитинства під поетичною назвою «Берегиня»
Тут дітей вчать берегти навколишнє середовище і постійно дбати про нього, що є однією з найважливіших глобальних проблем сьогодення і завтрашнього дня.
Мета вихователів нашого дошкільного закладу —- допомогти дитині помітити хмаринку у небі, землю під ногами, квіточку, травичку, камінці – все що навколо. Навчити розрізняти і пізнавати їх у практичній діяльності. Закласти міцний фундамент дитячої любові до довкілля, дбайливе ставлення до природи, що оточує.
«Берегиня» —- це місце гармонії та затишку, де діти відчувають себе комфортно, як у родинному колі, а також отримують можливість для вільного творчого розвитку. В дитячому садочку створені сприятливі умови для організації роботи з дітьми:
облаштовані ігрові кімнати для дітей з урахуванням вікових особливостей, є фізкультурна зала обладнана спортивним інвентарем, музична зала, методичний кабінет з підбором необхідної літератури та методичних посібників, кабінет психолога, кабінет логопеда, функціонує медичний кабінет.
Під керівництвом батьків і педагогів розвиваються притаманні дітям любов і потяг до природи, виховуються почуття співпереживання, що є необхідною основою формування особистості.

В садочку малюкам завжди затишно і комфортно, адже кожна дитина неповторна і унікальна.
Щиро запрошуємо вас в нашу країну «Берегиня».
Загрузка информера курс валют...